• info@firmaport.com
  • 0212 495 71 44
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
513 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Koray Çelikler
  • ADRES: örnek mahallesi adalı halil caddesi 2/B
  • TELEFON: 0 (312) 316 1763
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 17:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Optinaturel İlaç & Gıda San.Tic.Ltd.Şti. ( Naturpy ) olarak sürekli gelen talepler üzerine 2012 yılı itibari ile faaliyet alanımızı genişleterek farklı marka ve formatlarda ürünlerimizle 5 farklı kanalda sürdürme kararı aldık.

1. Lokman Hekim & Aktar ve Baharatçılar: Tüm Türkiye de Lokman hekim & aktar ve baharatçılarımıza özel ürettiğimiz yüksek kalite standartlarındaki ürünlerimizi Naturel yaşam & Sağlıklı yaşam konsepti ile bölgesel bayilerimiz aracılığı ile tüketicilerimize sunmaktayız.

2. Doktor-Eczane-Ecza Depoları: Doktor, eczane ve ecza depolarına yönelik çalışmalarımız doğal ve sağlıklı ürünler bazında devam etmektedir.

3. Ulusal ve Yerel Marketler: Marketler için ürettiğimiz özel markalı ürünlerimiz ve şirket portfolyosuna uygun yüksek kalite standartlarında ve kabul görmüş markaların bölgesel bayiliklerini alarak çalışmalar yapmaktayız.

4. Ulusal ve Yerel Anne Bebek mağaza işletmeleri: Anne ve bebeklere özel doğal ve sağlıklı ürünler bazında devam etmektedir.

Vizyonumuz

İnsan sağlığı için kullanılan doğal ürünler pazarında ulusal ve uluslar arası alanda ilk tercih edilen firma olmak, Kaliteli ve özgün ürünleri tıbbın hizmetine sunmak için sürekli öncü ve yenilikçi yaklaşımlarda bulunmak.

Misyonumuz
Doğada mevcut olan insan sağlığı için gerekli % 100 doğal tüm kaynakları öncü ve yenilikçi yaklaşımlarla araştırarak bilimsel veriler ışığında; yaşamın her karesine güç, enerji, zindelik, sağlık katacak ve yaşam kalitesini yükseltecek ürünleri tıbbın ve insanlığın hizmetine sunmak.
İlgili Terimler : , , ,

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Web Tasarım Webzagor